بزرگ کردن سینه با طب سوزنی

بزرگ کردن سینه
بزرگ کردن سینه

طب سوزنی زیبایی می تواند برای بالا بردن حالت سینه و افزایش شکاف بین سینه ها به طور طبیعی مورد استفاده قرار بگیرد. بوسیله کار کردن با انرژی طبیعی بدن، بهبود ثبات سینه و ظاهر سینه امکان پذیر می شود و فاصله ی بین پستانها ها برجسته می شود.

طب سوزنی می تواند به شما در نشاط درونی و حتی افزایش اندازه سینه کمک نماید. مهم ترین مزیت طب سوزنی این است که هیگونه عوارضی ندارد.

تمام خانم ها به دنبال داشتن اندامی زیبا هستند. لاغر بودن و داشتن سینه هایی بزرگ یکی از آرزوهای آنهاست. شاید شما از آن دسته افرادی هستید که با داشتن اندام زیبا به دنبال داشتن سینه هایی خوش فرم تر هستید.

رایج ترین قسمت از بدن زنان که آن را تغییر می دهند، اندازه سینه هایشان است.گاهی این کار حتی از کاهش دادن وزن نیز آسانتر است. با این حال برای افزایش اندازه سینه گزینه های مختلف اما خطرناکی وجود دارد.

جراحی سینه متداول ترین جراحی زیبایی است که در کشور انجام می گیرد. این امر باعث افزایش احتمال بروز عوارض جانبی می شود. تحقیقات FDA نشان می دهد که تنها ده درصد از این جراحی ها بدون مشکل انجام می شوند و بیش از ۱۹۰۰۰۰ شکایت در ارتباط با عمل ایمپلنت سینه به ثبت رسیده است.

برخی از شکایات مربوط به تغییر شکل دیواره قفسه سینه ، از صدمه دیدن بافت پستان، گرانولوم، ترشح شیر ناهنگام از سینه، سندرم شوک سمی، نکروز (بافت های مرده)، افتادگی سینه ها و حتی مرگ است. واقعا تعجب آور است اما این تنها تعداد معدودی از شکایات است. تحقیقات FDA  همچنین نشان می دهد که شما به دلیل عوارض ایمپلنت پستان به کرات نیاز به جراحی های دوباره خواهید داشت.

طب سوزنی زیبایی می تواند برای بالا بردن سینه و افزایش شکاف بین سینه ها به طور طبیعی مورد استفاده قرار بگیرد.بوسیله ی کار کردن با انرژی طبیعی بدن، بهبود ثبات  سینه و ظاهر سینه امکان پذیر می شود و فاصله ی بین پستانها ها برجسته می شود.

طب سوزنی در چین سالها مورد استفاده قرار گرفته و در واقع به تنظیم هورمون های بدن، بهبود سلامت و بافت پستان کمک می کند. شما همچنین می توانید سایز سینه را تا ۳۰% افزایش دهید.

این درمان ها تنها قسمت بالایی سینه را تغییر می دهد، به آن ظاهری توپر و گرد به سینه ها می دهد. درمان ها تجمعی هستند بعد از چند هفته یک تغییر تدریجی اتفاق می افتد. دوره های درمانی بزرگ کردن سینه و بالا بردن سینه ی لوتوس سفید همچنین می تواند بسیاری از مشکلات سینه را برطرف کند. از جمله سینه های دردناک،ورم سینه،انحراف نوک سینه،تولید ناکافی شیر وسینه های افتاده.

بعد از ۶ دوره درمان یک تغییر قابل توجه و محسوس در ظاهر سینه ها دیده می شود. سینه ها سفت تر و در قسمت بالایی گردتر هستند، بالا رفته و دیگر به آن مقدار افتاده نیستند. ماهیچه های بالای سینه قوی تر شده که این ظاهری بالارفته به سینه ها می دهد.

طب سوزن زیبایی – ضدچروک و تقویت کننده ی سینه

 

تقویت سینه :

بالا کشیدن سینه و افزایش ثبات و استواری سینه ها

* افزایش شکاف بین دو سینه
* متعادل کردن هورمون ها – بویژه پس از زایمان و شیردهی
* رشد و نمو ناچیز  سینه ها در اواخر نوجوانی
* همچنین درمان مشکلات سینه – سینه های دردناک، ورم سینه، انحراف نوک سینه ها و تولید ناکافی شیر درپستا ن ها است.

طب سوزنی هزاران سال وجود داشته و شما میدانید که اثرات مثبت آن بر روی سلامت و تندرستی روزانه شگفت انگیز است. تنها به این فکر کنید که کل بدن شماجه احساسی خواهد داشت علاوه بر اینکه سینه هایتان خوب به نظر خواهد رسید. درمان ها تجمعی هستند و در طی چند هفته از درمان یک تغییر تدریجی صورت می گیرد نه در آن حد نمایشی که در یک عمل مصنوعی میبینیم.

طول دوره درمانی با استفاده از طب سوزنی

دوره ی درمان به عنوان یک دوره ی ۱۵ تایی توصیه می شود که هفته ای دو بار و بدون وقفه برنامه ریزی شده است. دوره های ترمیمی هر ۶ تا ۸ هفته به عنوان نتایج نیمه دائمی توصیه می شود و به سن، سلامت عمومی و به دنیا آوردن فرزند بستگی دارد. نتایج بهتر بین سنین ۱۸ تا ۴۰ مشاهده می شود.در هر دوره اندازه گیری هایی به کار گرفته می شود تا تعیین شود که کدام نقاط به کار خاص و بیشتر احتیاج دارد.

متعادل کردن هورمون ها دربدن با استفاده ازطب سوزنی

طب سوزنی برای اصلاح کوچکی و افتادگی سینه ها و همچنین برای درمان دیگر مشکلات زیبایی سینه ها در چین و دیگر نواحی آسیا از ۳۰ سال پیش مورد استفاده قرار گرفته است.

این روش ابتدا بین افراد مشهور بوده است و به دلیل اینکه طبیعی، مؤثر و بدون عوارض جانبی است امروزه در بین گروه های مختلف خانمها رایج شده است.

رشد طبیعی پستانها به چه عواملی بستگی دارد

برطبق طب چینی، رشد طبیعی سینه عمدتاً به عملکرد طبیعی کلیه، طحال و کبد بستگی دارد که ممکن است با هورمون های جنسی، تغذیه و جنبه های روانی دیدگاه های زیستی هم مرتبط باشد.

عوامل بوجود آورنده ی کوچکی سینه، افتادگی سینه و یا انحراف نوک سینه ها می تواند با اختلالات یا ناهماهنگی این اندام ها مرتبط باشد.سایر اندام ها مثل قلب و ریه ها هم می توانند به طور غیر مستقیم سینه ها را تحت تاثیر قرار دهند.

بنابراین بزرگ کردن سینه به روش طب سوزنی تنها یک مسئله ی موضعی سینه نیست؛ ما هر بیمار را به طور فردی آنالیز کرده و تعیین می کنیم که عوامل درونی چیست. به دنبال آن طرح دوره ی درمان شکل میگیرد. اصلاح سینه ها از ” داخل” شروع می شود و ممکن است از طریق مکانیسم های زیر به دست آید:

* تقویت سیستم گردش خون و لنفاوی به صورت موضعی
* تحریک کردن رشد بافت سینه
* تقویت کردن رباط ها و خاصیت الاستیکی پوست
* بازگرداندن تعادل احساسی و هورمون های جنسی
* بهبود تغذیه و سلامت زنان

برخلاف جراحی ایمپلنت سینه که ممکن است باعث عوارض ( مثل عفونت، خونریزی، واکنش های ایمنی بدن، زخم، انقباض کپسول، جراحت و پارگی و حذف جایگزینی) شود، طب سوزنی بزرگی سینه، طبیعی و بدون درد است و هیچ زخم و شکافی ندارد.

داوطلبین طب سوزنی تقویت سینه ممکن است شامل خانمهایی باشند (از ۱۶ تا ۵۵ ساله) که می خواهند یک روش بدون جراحی برای اصلاح ظاهر سینه انتخاب کنند که به صورت زیر می باشد:
* سینه های کوچک
* سینه های نامتقارن
* سینه های افتاده
* نوک سینه ی منحرف
خانمهایی که سینه های نسبتا طبیعی دارند هم ممکن است بخواهند درمان هایی برای نگهداری و یا جلوگیری از افتادگی زودرس پستان به دست آورند.
به بیماران مبتلا به سرطان سینه، اختلالات انقعاد خون یا بیماری های شدید کمبود ایمنی، طب سوزنی توصیه نمی شود.

طب سوزنی تکنیکی قدرتمنددردرمان بیماری های مختلف

روش ها و تعداد جلسات درمان با طب سوزنی

درمان عمدتاً با طب سوزنی است، اگرچه ممکن است فتیله گزاری و فرمول گیاهی چینی نیز در صورت نیاز استفاده شود.این موفقیت تا حد زیادی بر اساس ارزیابی دقیق، انتخاب اندیشمندانه ی نقاط و روش های ادراک است که همه ی اینها به بینش های بالینی قابل توجه و تخصص نیاز دارد.

تعداد جلسات درمان باید متنوع باشد معمولا از ۸ تا ۲۴ جلسه و حداقل ۲ جلسه در هفته برای شروع. وقی نتایج مطلوب به دست آمد ویزیت ها ممکن است به هفته ای یک بار، دو هفته یک بار و سپس ماهی یک بار کاهش یابد تا نتایج تثبیت شود.شاید جلسات اضافی در بعضی موارد خاص لازم باشد.

افزایش سایز سینه با طب سوزنی به اندازه ی ایمپلنت سینه نمایشی نیست. بیشتر بیماران اصلاح سینه را بعد از ۴ تا ۸ جلسه تجربه می کنند.

درباره ی افزایش سایز سینه، بر طبق اطلاعات بدست آمده از چین، ۳۰٪ خانمها از هیچ به کاپ A یا +A، ۴۰٪ از کاپ A به B و ۳۰٪ از کاپ A به C بعد از ۲ تا ۶ ماه درمان تغییر می کنند.

 

برچسب

مطالب مرتبط

0 دیدگاه در خصوص “بزرگ کردن سینه با طب سوزنی”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

دسته بندی