رفع خشکی لاک

habibi ویژه 9,467 بازدید 0
لاک
لاک

برای رفع خشکی لاک می توانید از یکی از موارد زیر استفاده کنید:

لاکتان را داخل آب داغ بگذارید. آب باید آنقدر داغ باشد که اگر دست تان را داخل آن فرو بردید، عکس العمل تان این باشد که فورا انگشت تان را از آب بیرون بیاورید. اما نباید آب جوش باشد. وقتی آب گرم یا کمی خنک تر شد می توانید لاک را از آب بیرون بیاورید.

شیشه را بین کف دست تان بمدت چند دقیقه بچرخانید. گرمای دست لاک را رقیق تر و استفاده از آن را راحت تر می کند و به آسانی روی ناخن پخش می شود. هرگز شیشه را تکان ندهید چون حباب های نازکی ایجاد می شود.

از محلول های رقیق کننده ی لاک مثل تینر استفاده کنید. اگر می خواهید لاک مورد علاقه تان خراب نشود این کار را انجام دهید. فقط چند قطره از محلول را داخل شیشه ی لاک بریزید و کمی تکان دهید. اگر دیدید هنوز هم غلیظ و سفت است می توانید مراحل را دوباره انجام دهید.

برای رفع خشکی لاک اگر لاک حباب گرفته و در حال خشک شدن است، شاید آن را در محل گرمی گذاشتید. لاک را داخل یخچال بگذارید دمای سرد تضمین می کند که لاک شما خیلی دیرتر خشک می شود

کمی لاک پاک کن به لاکتان بیفزایید. برای این کار باید واقعا محتاط باشید زیرا ممکن است لاک شما را خراب کرده و رنگ آن را کاملا تغییر دهد. بنا بر این فقط از ۲-۱ قطره ی آن استفاده کرده و سپس حدود ۲ دقیقه مرتب آن را تکان دهید. اگر دیدید هنوز لاک تان سفت است چند قطره ی دیگر هم بریزید. اگر باز هم متوجه شدید که این روش مناسب نیست می توانید از یک روش دیگر استفاده کنید.

شیشه لاک را بمدت ۲ دقیقه زیر آب گرم نگهدارید. مطمئن شوید که شیشه کاملا محکم است و برای اینکه انگشت هایتان نسوزد آن را از درپوش بگیرید. آب داغ باعث گرم شدن لاک می شود طوریکه به راحتی روی ناخن پخش می شود.

 

برچسب

مطالب مرتبط

0 دیدگاه در خصوص “رفع خشکی لاک”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 4 =

دسته بندی