زالو درمانی و ریزش مو

زالو درمانی
زالو درمانی

زالو درمانی جهت ریزش موی سر:

زالو درمانی باعث افزایش گردش خون به پوست سر میشود و جهت درمان ریزش مو زالوها را پشت گوش بیاندازید و با حفظ فاصله زمانى روى هر قسمت که ریزش مو بیشتر است هر بار چند عدد زالو بیاندازید.

زالودرمانى را هر ۳ ماه یک بار تکرار کنید، امّا داروى شستشوى سر و داروى مخلوط با زرده تخم‏ مرغ را همیشه تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه دهید.

یکی از مشکلاتی که بیشتر در مردان شیوع دارد ریزش مو و کم مویی است. با استفاده از خواص زالوی طبی و زالو درمانی کردن این مشکل به سادگی قابل درمان است.
علت اصلی ریزش مو در افراد مشکلات هورمونی و مشکلات خونی است. البته بعضی از بیماری ها وابسته به جنس است به این معنی که بعضی از بیماری ها در مردان بیشتر مشاهده می شود و بعضی دیگر در زنان بیشتر است و دلیل اصلی این مساله متفاوت بودن هورمون های بدن زن و مرد است. مثلا هورمون تستسترون در بدن مردان بسیار بیشتر از بدن زنان وجود دارد.
علت ریزش مو ضعیف شدن پیاز مو به علت عدم خون رسانی مناسب و همچنین تغییرات هورمونی است.
زالوی طبی سبز در بزاق خود صد نوع انزیم و هورمون های مختلف دارد که با زالو انداختن یا همان زالو درمانی کردن این هورمون ها به بدن انسان منتقل می شود.
هورمون هیرودین و هپارین موجود در این ترکیب باعث رقیق تر و روان تر شدن خون می شوند و در نتیجه خونرسانی به پیاز های مویی که غیر فعال شده اند افزایش میابد. هورمون هیستامین باعث گشادتر شدن رگ های بدن و افزایش خون رسانی می گردد.
دسته ای دیگر از هورمون های وارد شده به بدن با زالو درمانی بوسیله زالوی طبی سبز، باعث تحریک عمومی بدن به نوزایی و تولید سلول های جوان می شود که این سلول ها جایگزین سلول های پیر و فرسوده می شوند و سلول های پیاز مو نیز با جوان شدن شروع به فعالیت کرده و موجب رویش موهای از دست رفته و توقف ریزش مو می گردند.
تاکید می گردد که زالوی مورد استفاده در زالو درمانی حتما می باسیت از نژاد زالو های طبی سبز هیرودومدیسینالیس باشد تا نتیجه مطلوب به دست اید و بقیه انواع زالو ها از این خواص درمانی بی بهره اند و طبیعتا زالو درمانی کردن با ان ها نتیجه ای را دربر نخواهد داشت.

برچسب

مطالب مرتبط

0 دیدگاه در خصوص “زالو درمانی و ریزش مو”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

دسته بندی